Garnier Ambre Solaire UV Tehlikelisini Haber Veren Ürün Geliştirdi

İsveç’te geliştirilen güneşin zararlı ışınlarından korunma ürünü olan “Safe UV patch”, Nisan ayında ilk kez satışa sunulacak ve 1 milyon şişe Ambre Solaire güneş koruyucu ile birlikte verilecek. Tüm cilt tipleri için uygun UV yama ile daha iyi güneş farkındalığı sağnacağı belirtiliyor.

Garnier UK & Ireland Genel Müdürü Charlotte Blanchard, “Sun Güvenli UV Yama’nın satışını başlatmak için Tesco ile ortaklık yapmaktan gurur duyuyoruz. İnsanlara UV’ye (zararlı güneş ışığı) maruz kalmanın tehlikelerini anlamalarına yardımcı olmak için bir sorumluluğumuz var ve bu ürünle, maruz kaldığımız UV seviyelerini basit ve gerçek anlamda görsel bir şekilde anlayabileceğiz”dedi.

Tek kullanımlık Safe UV patch (güneş yamaları), UV maruziyeti arttıkça renk değiştirerek  çalışmak üzere tasarlandı.

Tesco‘nun Kategori Direktörü Sinead Bell, “Güneşlenmenin en büyük hizmet sağlayıcılarından biri olarak, müşterilere bu yeni ve yararlı güneş “yama”sını Garnier Ambre Solaire güneş  şişeleri üzerinde sunmak için L’Oréal ile birlikte çalışmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Sun “Safe UV Patch” ile ailelerin UV seviyesine maruz kalmalarını anlamalarına yardımcı olmak artık her zamankinden daha kolay. ” Dedi.

Hülya Karahan

istanbulpostcomtr@gmail.com

istanbulpost.com.tr’nin bu haberi kaynak belirtip,link verilerek başka mecralarda yayınlanabilir.

51 Comments