Hilton İstanbul Bosphorus’da Yılbaşı

Hilton İstanbul Bosphorus’da İrem Derici ve Oğuzhan Koç sahne alıyor.

Program 21.30 de başlayacak sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecektir Ayrıca elektronik müziğin dünyaca ünlü DJ/Prodüktörleri ve dans şovlarıyla PAL Station’ın da medya sponsoru olduğu bu etkinlik ile birlikte yeni yılın ilk sabahına kadar unutulmaz bir gece yaşanacak.

İREM DERİCİ

Müzik kariyerinde Aşk Eşittir Biz, Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı, Kalbimin Tek Sahibine gibi albümleri çıkarmış, Paramparça, Hadi Gel, Ben De Özledim gibi şarkıları dillerden düşmeyen Türkçe Pop türünün sevilen ismi İrem Derici, en güzel şarkılarıyla 2019 yılına sevenleriyle merhaba diyor.

OĞUZHAN KOÇ

Sözü ve bestesi kendisine ait olan şarkılarıyla listeleri alt üst eden Türk Pop Müziği’nin yeni nesil starı Oğuzhan Koç, 31 Aralık akşamında bizleri kah hüzünlendirecek kah eğlendirecek. Yeni yılın ilk saatlerine kadar en sevilen şarkılarını Hilton sahnesinde seslendirecek.

ELEKTRONİK MÜZİĞİN USTALARI DA HİLTON CONVENTİON CENTER’DA…

Günümüzün elektronik müzik sahnesine yön veren usta DJ/Prodüktörlerle coşmaya hazır mısınız?

KAAN GÖKMAN

Genelde satışa çıktıktan saatler sonra sold-out olan performanslarında dinleyicilerine kusursuz bir deneyim yaşatan Kaan Gökman, Harbiye Hilton sahnesinde yüksek bir performans sergilemek için kabinin başında olacak.

OSMAN KASAP

Maxi single inin ilk çıkış şarkısı başta olmak üzere, bestesi kendisine ait şarkılar ve unutulmaz şarkılara kendi stilinde katacağı farklı yorumu ile Türkiye müzik sahnesine ilk adımı atacak olan OSMAN KASAP Harbiye Hilton’da

Türk starlarla yaptığı projelerle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran DJ Pantelis, Sırbistan’ın en popüler DJ/Prodüktörü Marko Markovic ve PAL Station’ın DJ’lerinden Serdar Kırıgız ile 2019’un ilk ışıklarına eğlendirecek…

 

277 Comments