Hindistan Mahindra XUV500 18 Nisan’da Tanıtılacak

 Hint yapımı ’otomobil üreticisi Mahindra, amiral gemisi modeli XUV500 ile olağanüstü bir başarı elde etti. Hindistan’ın en çekici araçlarından biri olan SUV, tasarımı aynı zamanda konfor ve güvenlik özelliklerinden dolayı daha yaşlı nesillere yaptığı rekabette bir adım öne gidiyor.

Mahindra, SUV’a bir kaç küçük değişiklik yaptı. Her şeyden önce aracın görünümünü biraz değiştirildi. Farlar biraz daha büyük ve gündüz farları şimdi farların üst kısmına yerleştirilir. Yine, boyut olarak büyük ve üçgen şeklinde ama eski modellere göre biraz daha büyük.

XUV 500’ün ön kısmındaki yeni ızgaraya bakarsanız, ‘Renault Lodgy’nin ön ızgarasına esrarengiz bir benzerlik görürsünüz.

Bagaj kapağı  daha fazla içeri bastırıyor, muhtemelen bagaj alanını daha geniş.

Mahindra’nın XUV’un iç mekanlarının tam olarak yeniden tasarlanmasıyla ilgili birkaç iddialı değişiklik yapıldı.

Mahindra bir sonraki modellerde yapılan değişiklikler hemen hemen aynı. Farlar, arka lambalar ve iç mekanlarda birkaç küçük değişiklik. Aynısı Yeni Bolero, Yeni Akrep ve Şimdi XUV 500 ile yapıldı. Mahindra, alışılmış güncellemeler yapmak yerine modelleri yeniden yaratmaya odaklanıyor. Sonuçta, Hindistan’ın performansa sahip güzelliğe odaklanan otomobil şirketi olarak biliniyor.

1,009 Comments