İPhone 12 İki Hafta Sonra Piyasada Olacak

 

Çıkan haberlere göre  iPhone 12, 5 Ekim’de distribütörlere gönderilecek.

İPhone 12 lansman etkinliği büyük olasılıkla 13 Ekim’de gerçekleşecek

haberlere göre,  bazı iPhone 12 modellerinin resmi tanıtım etkinliğinden kısa bir mesafede pazardaki alıcılara sunulacağını gösteriyor.

Apple’ın ayrıca resmi etkinliğinde iki amiral gemisi modeli, iPhone 12 Pro Max ve iPhone 12 Pro 6.1 inç; Buna ek olarak, biri 5,4 inç iPhone 12 mini ve diğeri 6,1 inç iPhone 12 Max olmak üzere daha ucuz iki telefon modeli de Apple’ın yeni telefonları arasında yer alacak. “5G milimetre dalga” ağları için destek daha büyük bir anten ve daha fazla güç tüketimi gerektirdiğinden, bu özelliğin yalnızca 6,7 ​​inç büyüklüğündeki büyük iPhone’a yükleneceğini söylemeye gerek yok.

Yeni iPhone 12, birçok alanda geliştirildi. Son sızıntılar, FaceID özelliğinin, telefon masadayken bile kullanıcının yüzünü tanıyabildiğini iddia eden bilgilerle birlikte, daha geniş bir açı aralığını kapsadığını gösteriyor. Öte yandan iPhone 12 Pro Max, otomatik netleme için bir LiDAR sensörüyle donatılacak. Ek olarak, Samsung Galaxy Note 20 Ultra gibi, saniyede 240 kare hızında 4K videolar kaydedebiliryor ve gece fotoğrafçılığı geliştirilmiş.

iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max’in minimum 128 GB depolama kapasitesi ile satışa sunulacağı gelen söylentiler arasında.

İPhone 12’nin olası özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Reviewer overview

İPhone 12 İki Hafta Sonra Distribütörlerde Olacak - /10

Summary

0 Bad!