Kate Middleton’un Kardeşi Kraliyet’e Gelin mi Gidiyor?

Ok! dergisinin iddiasına göre Prens William’ın 31 yaşındaki kardeşi Prens Harry ile ‘ın 32 yaşındaki kardeşi Pippa Middleton, üç aydır gözlerden uzak bir ilişki sürdürüyor.

kkkkk

 

Dergi haberinde; birlikte objektiflere takıldıkları ilk andan itibaren tüm dünyanın birbirine yakıştırdığı Pippa Middleton ile Prens Harry hakkında özel detaylara da yer verdi. İkili arasındaki “çekimin” çok yüksek olduğunu ileri süren dergiye göre Pippa Middleton ile Prens Harry, kardeşlerinin evlendiği gün banyoda yakalandılar. Hem de öpüşürken ve hem de Kate Middleton tarafından.

İleri sürülenler bunlarla da sınırlı değil. OK! dergisi haberinde Pippa Middleton ile Prens Harry’nin ilk buluşmasına dair ayrıntılara da yer verdi. Bu iddialara göre Prens Harry ilk buluşmada Pippa Middleton için makarna pişirde ve Adele, Ellie Goulding ve Bruno Mars’ın şarkılarını çaldı.

OK!’in ileri sürdüğüne göre Prens Harry, aylar boyunca Pippa Middleton’a yaklaşmaya çalıştı. Ancak genç kadın başta ablası Kate olmak üzere pıpaçevresinden gelecek tepkilerden korktuğu için Prens’ten uzak durdu.

Lagerfeld’den Pippa’ya şok! Sadece poposu…

O süreçte Pippa Middleton, 37 yaşındaki Niko Jackson ile flört etti. Ancak çift, bir süre önce yollarını ayırdı.

O kalçalar sahteymiş

Bu arada Prens Harry de Cressida Bonas ile evliliğe gideceği konuşulan bir ilişki yaşadı. Ancak onlar da ilişkilerini bitirdi.

Derginin sayfalarında yer verdiği habere göre Pippa Middleton ile Prens Harry, aralarındaki çekime daha fazla karşı koyamayıp birlikte olmaya başladılar. OK! dergisi, Prens William’ın kardeşinin evine girip onu Pippa Middleton ile bastığını da ileri sürdü.

Ancak İngiliz magazin basınının bir kısmı OK! dergisinin bu iddialarını “gülünç” ve “asılsız” olarak nitelendirdi.(haberler)

3 Comments