Kim Kardashian Saniyede Kaç Dolar Kazanıyor

Kim Kardashian bir çok değişik sektörde göstrdiği faaliyetlerle adeta para basıyor.Peki Kardashian ne kadar kazanıyor? İşte bu sorunun cevabı.

Kim Kardashian West, Instagram’da dünyanın en çok takip edilen beşinci kişisi ve Kardashinlar – Janner ailesi ayrıca  dünyanı en zengin ailerinden biri haline geldi. 

Kim Kardashian geçen yıl, Forbes’in ünlü kazanç listesinde 47. sırada yer aldı,  ilk 50’de yer alan altı kadından biri.  Kim Kardashian West günde 140.000 dolar kazanıyor. Bu, dakika başına 100 dolar ya da her saniye 1,62 dolar anlamına geliyor.

Kim Kardashian’ın ve ailesinden her bir bireyin, isimlerinin bir markaya dönüştüğü 2000’lerin ortalarından beri, her geçen gün zenginliklerine daha büyük zenginlik kattılar.

Geçen yıl Tv showarı için, aile E ile beş sezonluk, KUTWK için yeni bir sözleşme imzaladı! Sezon başına kendilerine 30 milyon dolar ödeniyor. Tüm kardeşlerden Kim, paranın en yüksek bölümünü alıyor.

Kimin kocası Kanye’nin beş dakika için bir bölümden tam, 5 milyon dolar aldığı belirtildi.

Ama Kim Kardashian’ın kazancı bu kadar değil tabi,  başka bir çok alanda tonlarca para kazanıyor. 2014 yılında, 45 milyondan fazla kez indirilen ve yıllık gelirinin% 40’ını oluşturan Kim Kardashian bir Hollywood oyunu çıkardı. Ücretsiz olan, ancak 4 ila 40 ABD doları arasında bir tutarı olan uygulama, her yıl yaklaşık 70 milyon dolar gelir sağlıyor. Kim kişisel olarak kazancın% 30’unu alıyor.

O zamandan beri Kim kardahian Kimoji Uygulamasını tanıttı. 2016 yılında piyasaya sürüldüğünde, New York Post, 9000’den fazla kullanıcının her saniye 1,99 dolarlık  uygulamayı indirdiğini belirterek  dakika başına 1 milyon dolarlık bir komisyonda  bahsetti. Kim daha sonra  Instagram’a taşındı ve kısa bir süre sonra artan trafik, Apple sitesinin çökmesine neden oldu. Selfish adlı kendi kitabı, 10 dolar fiyatla raflardaki yerini aldı  ve ilk haftasında 14.000 kopya sattı.

Kim Kardashian güzellik ve kozmetik ile ilgili alanlarda yaptığı çalışmalarda da kayda değer bir servet kazanıyor. Kontur ürünlerini  piyasaya sürdüğünde, sadece üç saat içinde 300.000 ünite sattı ve bu da 14,4 milyon dolarlık satışa dönüştü.

45 dolara kadar perakende satış yapan KKW x Kylie Cosmetics rujları de satışa çıktı, bu sefer birkaç dakika içinde – 13,5 milyon dolarlık satışlar elde etti. Kim ayrıca bu alanı kokuları da kapsayacak şekilde genişletti İnternet üzerinden yapılan satışlardan milyonlarca dolar kazandı. Ayrıca Kim Kardashian geçtiğimiz yıl, eşi Kanye West  ile birlikte Kids Supply giyim hattını 16 ila 250 dolar arasında değişen fiyatlarla başlattı.

KKW BODY 4.30 on KKWFRAGRANCE.COM

Kim Kardashian West (@kimkardashian)’in paylaştığı bir gönderi ()

Party of 5

Kim Kardashian West (@kimkardashian)’in paylaştığı bir gönderi ()
2 Comments