Melani Trump’un Böbreğinde Tümör Tespit Edildi

ABD’nin First Lady’si  Melania Trump, böbrek rahatsızlığı için Pazartesi günü hastaneye yattı ve  “başarılı” bir ameliyat geçirdi.

Başkan Donald Trump, Walter Reed Ulusal Askeri Tıp Merkezi‘ne ziyarete geldi ve eşinin sağlık durumunun iyi olduğunu Twitter’dan yazdı.

Başkan Trump Washington’dan Walter Reed’e gelmeden kısa bir süre önce tweet attı, “ durumu gayet iyi” dedi ve “tüm iyi dileklere” teşekkürünü sundu. Trump “başarılı bir tedavi süreci” olduğunu söyledi. Bekleyen gazetecilerin sorularına cevap vermeyen Trump hastanede bir saatten fazla zaman geçirdi.

Beyaz Saray, First Lady’nin  durumu hakkında herhangi bir ek ayrıntı vermedi.

First Lady Melania Trump son olarak Çarşamba günü halka açık olarak yapılan, Anneler Günü için anneleri onurlandırdığı bir Beyaz Saray etkinliğinde yer aldı.

Trump’un durumu hakkında  fazla detay vermeyen iki ürolog, First Lady’nin çin anjiyomiyolipom adı verilen bir tür kansersiz böbrek tümörü olduğunu söyledi.

MedStar Georgetown Üniversitesi Hastanesi’nden Dr. Keith Kowalczyk, “Bu tür böbrek hastalığı çok yaygın değil ancak orta yaşlı kadınlarda ortaya çıkma eğiliminde ve yeterince büyürse sorunlu kanamaya neden olabilir.” Dedi.

Eski bir model olan Melania Trump Slovenyalı,  Trump’ın üçüncü eşi ve çift 13 yıldır evliler. Barron adında 12 yaşında bir oğulları var.

Trump’lar ve evlilikleri son aylarda, bir porno oyuncunun 2006 yılında Trump’la cinsel ilişkiye girdiği ve sessiz kalması için 130.000 dolar ‘lık para ödenmesi yapıldığına dair açıklamalardan sonra, sarsıldığı iddia edildi. Ayrıca, eski bir Playboy modeli 2006 yılında Trump ile 10 aylık bir ilişki iddialarını yeniden canlandırdı. Trump,  Karen McDougal’den gelen iddiaları reddediyor. Bayan Trump’un bu yaşananlar nedeniyle son zamanlarda büyük üzüntü yaşadığı iddiaları da sıkça ABD basınında yer aldı.

 

.

75 Comments