Gelinlerinin İngiliz Ekonomisine Katkısı Elbise Yok Sattı

Meghan Markle ve Prens Harry, 2018 Invictus Oyunları’nın onuruna özel bir resepsiyona katıldılar.

Meghan, adeta “Bahar geldi!” der gibi bir görüntü sergiledi çiçekli yeşil elbisesiyle. Söz konusu çiçekli elbisenin fiyatının 510  dolar olduğu belirtildi. Kraliyet gelinlerinin giydiği elbiseler. Basındı yer almaya başladıktan sonra yok satmaya başlıyor ve İngiltere ekonomisine milyonlarca sterlin katkı sağlıyor.

Meghan Markle, mevsime uygun olan, omuzlarını açıkta bırakan, yeşil çiçekli tril tiril elbisesini Alexander McQueen blazer ceketin altında biraz saklar gibiydi. Malum kraliyet gelinlerinin giyim kuşamı konusunda Kraliçenin drekt müdahalesi var. Etek boylarının diz altı olmasına, omuz dekoltelerinin fazla olmamasına azami dikkat gösteriliyor.

Eteği püsküllü ve peekaboo kesikleriyle karıştırılmış, karmaşık küçük detayların olduğu elbisenin boyununda dizin hayli altında olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Meghan ve Prens Harry’nin 2016 yılında Invictus Oyunları’nda ilk kez buluştukları çokça yazılıp çizildi.  2017 oyunlarında ise  ilk defa kamuya açık bir şekilde birlikte görüntülenmişti kraliyet çifti.

Meghan Markle, Manolo Blahnik, aksesuarları ve 625 dolar değerindeki Roland Mouret crossbody çantası ile kıyafetini tamamladı. 

Prince Harry and Meghan Markle at the Invictus Games Reception at Australia House.

Meghan Markle & Prince Harry (@meghanharrydaily)’in paylaştığı bir gönderi ()

772 Comments