Yeni iPhone 2018 İlgili Çok Özel Dedikodular

Apple’ın iPhone güncellemesi, 2018 sonbaharında aynı anda üç hatta dört yeni iPhone’un piyasaya sürülmesini  bekleniyor.

iPhone X’in halefi ve beklenen büyük iPhone X Plus ile ilgili tüm söylenenleri aktaracak olursak: bunların piyasaya çıkış tarihi, fiyatları, tasarım değişiklikleri, teknoloji özellikleri (A12 işlemcisi dahil,% 20 daha hızlı olabileceğini tahmin ediliyor) 7nm üretim süreci sayesinde) ve yeni özellikler. Yeni bir altın kaplama olduğuna inandıkları da dahil olmak üzere, en son sızan fotoğrafları da bulduk sizin için yayınlıyoruz.

Ayrıca Apple’ın 2018 ilkbaharında iPhone SE’yi güncellediği gelen haberler arasında ve iPhone SE 2 dedikodularıda mevcut.

IPhone’lar 8, 8 Plus ve X’in haleflerinin Eylül 2018’de piyasaya sürülmesini bekliyoruz. Bu, iPhone 8’in piyasaya sürülmesinden bir yıl sonra ve Apple’ın her Eylül ayında yeni bir amiral gemisi iPhone kullanmaya başlama alışkanlığıyla uyumlu olacak. .

2017 yılında şirket, tüm yeni iPhone’larını aynı anda piyasaya sürmedi: iPhone X, 8 ve 8 Plus’tan bir ay sonra geldi. (Bunun kasıtlı olup olmadığı tam olarak belli değil.) Ancak 2018 sonbaharında yeni iPhone’lar için yeni bir lansman 0lması beklenmiyor.

KGI analisti Ming-Chi Kuo, Apple’ın bu yılki odak noktasının tüm yeni modellerin aynı nakliye tarihini karşılamaya hazır  olduğuna inanıyor. “2017’de istikrarlı sevkiyatların ve zamanında sevkiyatın sağlanması” şirketin hedefi oldu.

Ve Tayvanlı DigiTimes, Tayvan’da bulunan IC tasarım evlerinden gelen kaynaklara atıfta bulunarak, 2011 Mart ayında, Apple’ın 2017’de yaşadığı stok darboğazlarından kaçınmak için Q2’de normalden daha erken üretime başlayacağını öngördü.

Nisan 2018’de Fransız web sitesi Consomac, 11 yeni giriş yaptı  bunların hepsi iOS 11 çalıştıran cihazlar  Avrasya Ekonomik Komisyonu (EEC) veritabanında, Apple’ın bir iPhone lansmanında modelleri kaydettirdiğini öne sürdü. Ancak, yılın bu zamanında, bir iPhone SE 2 çok daha olası bir durum.

Yeni iPhone’lar ne olacak?
İşte bazı olasılıklar:

iPhone 9 ve iPhone 9 Plus
iPhone 11 ve 11 Plus (iPhone XI ve XI Plus)
iPhone Xs ve Xs Plus
iPhone X Plus (mevcut iPhone X’e katılmak için)
Veya sadece düz iPhone ve iPhone Plus

2 Comments