Apple’ın, Gelecekteki iPhone’ları Neye Benzeyecek

Apple dünyanın en değerli ve saygın markalarından biri. 

Steve Jobs artık aramızda olmayabilir, ancak seçkin yaratıcılığının büyük mirası, iPhone’ların günümüz dünyasında sahip olduğu farklı, göz alıcı ve yeri doldurulamaz  program sayesinde yaşyor.

Dünyanın en eşsiz ve saygın akıllı telefon üreticilerinden biri olan Apple, bir dahaki sefere piyasaya çıkmayan iPhone‘ların bir sonraki ligine düştü, ancak her zaman  cömert davranıyor. Evet, yeni başlayanlar için Apple’ın yakında çıkacak olan 6.1 inçlik iPhone’un şaşırtıcı derecede ucuz olabileceğine inanılıyor. Gerçek şu ki, Apple’ın toplumdaki her kesin elinde olmasını engelleyen tek faktör, şaşırtıcı bir şekilde akıllı telefonların maliyeti.

Apple , Vivo, Tek Plus ve, Samsung dahil olmak üzere benzer  markaların  Çok daha rekabetçi bir ürün benimseme fikri, segmente ulaşan bir sonraki ürün için rahat bir fiyatlandırma stratejisi olsa da. Farklı tüketici pazarlarının merkezinde yer alan akıllı telefonların mantra olarak konumlandırılması, verimsizliğe bağlı olarak, yerleşik ve yeni birçok marka, geçtiğimiz birkaç on yıl boyunca rekabette elendi.

Ancak Apple’ın stratejisi, ikili SIM telefonlar ile ilgili olarak, bu telefonlar özellikle Latin Amerika ve Afrika gibi gelişmekte olan pazarlarda popüler. Apple’ın çift SIM modeli, benzer bir tek SIM telefondan daha ucuz olabilir.

 

1 Comment