Meghan Markle, İlk Kez Resmi Olarak Kraliyeti Temsil Etti

 Kraliyet ailesinin çiçeği burnunda gelini Meghan Markle, bu sabah Cambridge Dükü ve Düşesiyle ilk kez resmi olarak bir programa katıldı. Markle, #MeToo ve # TimesUp kampanyalarına verdiği desteği anlattı.

Meghan Markle düşüncelerini şöyle dile getirdi: ” İnsanlar kadınların ve kızların seslerini yükseltmeleri gerektiğini söylüyor. Göreceksiniz ki bunun olması için  herkes yardımcı olacak.

‘Temelde ben aslında kadınların seslerini yükseltmeleri  konusuna katılmıyorum. Çünkü kadınları seslerini bulmaya ihtiyaçları yok. Kadınların güç sahibi olmaya ihtiyaçları var. Ve insanlar onların seslerini dinlemek zorunda kalmalı.

“Şu anda #MeToo ve #TimesUp gibi pek çok kampanyalarla, kadınların kendilerini güçlendiren ve onlara destek veren insanları aydınlatmaya devam etmek için daha uygun bir zaman yok bana göre” dedi.

#MeToo ve #TimesUp, Hollywood yapımcısı Harvey Weinstein skandalının ardından yayılmış, sorunun büyüklüğünü vurgulamak için, kadınların yaşadıkları taciz deneyimlerini paylaşmaya teşvik eden dünya çapında bir kampanya.

Bu arada Prens Harry müstakbel eşi Meghan’a, övgülerde bulunup  şunları ekledi: ‘Şahsen inanılmaz derecede gururlu ve heyecanlıyım, Yakında eşim olacak Meghan’ın da bu konuda çalışmaya başlaması gerçekten çok güzel.” Dedi.

45 Comments