Michelle Obama: “First Lady Olmasaydım Beyonce Olurdum”

beyonce-michelle-obamaObama’nın eşi Michelle Obama’ya bir muhabirin “First Lady olmasaydınız ne olurdunuz?” sorusuna hiç düşünmeden “Beyonce olurdum!” diye cevap verdi.

İkilinin dostluğu, 2012 yılında Beyonce’un yazdığı açık mektupla başlamıştı. İnternetten yayınladığı mektubunda Michelle Obama’yı kast ederek, “Afro-Amerikan kadınlarının en güçlü ve en harika örneği” diyen Beyonce, First Lady’yi ‘alçakgönüllü, sevgi dolu ve samimi’ olarak tanımlamıştı. Bu notu okuyan Michelle Obama ise Beyonce’ye Twitter üzerinden teşekkür etmişti.

Fransız magazin muhabiri Pascal Rostain, geçtiğimiz yıl Obama ile Beyonce’un yasak ilişki yaşadığını iddia etmişti. Rostain canlı yayında, “Biliyor musunuz şu sıralarda ABD’de çok büyük bir şey oluyor. Bu, Washington Post gazetesinde de çıkacak, Başkan Barack Obama ile Beyonce arasında bir ilişki olduğunu söylemek, basının uydurması olamaz” demişti.

 

 

Pascal Rostain daha önce de bu dedikodularla ilgili yorum yapmış ve “Geçmişteki Marilyn Monroe veya Monica Lewinsky dedikodularını unutmamak lazım. Dünyanın en büyük gücünün lideri olabilirsiniz ama neticede insansınız” diye konuşmuştu.

 

 

166 Comments