Beyonce Kraliçe Elizabeth’in akrabası olduğu ortaya çıktı.

Hanedan soyundan gelmeyi kim istemezdi ki, hele hele İngiltere kraliyet ailesiyle akraba olmak, her daim çok insanın hayal edeceği bir şey. Beyonce Kraliçe Elizabeth’in akrabası olduğu ortaya çıktı.

Peki bir çok  Hollywood ünlüsünün kraliyet ailesiyle akraba olduğunu biliyor muydunuz?

Hilary Duff , Kraliçe Elizabeth II

18. kuzen. Genç yıldızın Kraliçe II. Elizabeth’in en yakın Amerikalı ünlü akrabası olduğubelirtiliyor. Prens Harry ve Meghan Markle’ın  yaklaşan evliliklerine davet edilecek mi ? Muhtemelen.

Beyonce ve Kraliçe II. Elizabeth

Beyonce’nin  akrabalığı öteden beri söyleniyordu. CBS News bunu doğruladı: Kraliçe II. Elizabeth’in 25’inci kuzeni.

Johnny Depp ve Kraliçe Elizabeth II

Hem Depp hem de Kraliçe, Edward III’ün soyundan geliyor ve oyuncuya İngiliz hükümdarının 20’nci kuzeni oluyor.

Madonna, Céline Dion ve Camilla Parker Bowles

Müziğin en büyük divanlarından ikisi Prens Charles’ın eşiyle akraba: Her üçü de 17. yüzyıl Fransız-Kanadalı bir ailenin soyundan geliyor.

Başkan George W. Bush ve Prenses Diana

Bir çok Amerikalı politikacı  İngiliz  hanedanı ile bağlantılı: George ve Jeb Bush, Halkın Prensesi Diana ‘nın 11. kuzenler.

Ellen DeGeneres ve Kate Middleton

Brit Sir Thomas Fairfax’tan gelen bir bağlantı sayesinde, talk show sunucusu ve geleceğiğn Kraliçesi Kate Middleton , uzak kuzenler.

 

Madonn’nı eski eşi Guy Ritchie ve Kate Middleton’da akraba Ritchie aslında Cambridge Düşesi ile yakın akraba  yönetmen 2011 Prens William’ın düğününe davet edilmişti.

Ralph Fiennes ve Prens Charles

Hem Grand Budapest Hotel aktörü hem de geleceğin İngiltere Kralı II. İskoçya Kralı II. Soyundan geliyor ve onlar da sekizinci dereceden  kuzenler.

 

3 Comments