iPhone X’ın Olumlu Ve Olumsuz Yönleri

İyi  tarafı: iPhone X’in  muhteşem bir 5,8 inç OLED ekranın olması.

Arkaya bakan telefoto kamera, iPhone X düşük ışıkta bile iyi çekiyor ve öne bakan kamera etkileyici portre modu selfie’lerinde muhteşem. Yüz kimliği genellikle iyi çalışıyor.

Kötü tarafı iPhone X, çıkalı daha bir kaç ay oldu, bu yüzden daha yeni, daha iyi bir modelle değiştirmek çok zor ve hala çok pahalı.

Tamamen cam gövdesi oldukça hassas ve  sigorta  yaptırmak zorunlu. Pil ömrü IPhone 8 Plus’dan daha kısa.

IPhone X Eylül 2017’de açıldı ve 3 Kasım’da piyasaya sürüldü. O zamandan beri akıllı telefon piyasasının zirvesinde bulunuyor.

Samsung Galaxy S9 Plus ve Huawei P20 Pro fotoğrafçılıkta bazı ilginç gelişmeler yaptı, ancak iPhone X’in devrimci Face ID kilit açma sistemini eşleştirmeye hiçbiri yanına bile yaklaşamadı. Giderek artan sayıda Android telefon, iPhone X’un ayırt edici tuş kilidini kopyalamaya uğraşıyor.

iPhone X mükemmel bir endüstri lideri akıllı telefon olsa da, tüketip satın almanız gereken bir şey değil maalesef. halefi, ya da muhtemelen, haleflerin üçlüsü Eylül ayında piyasada olması bekleniyor. IPhone X’in 2018 sürümü kesinlikle daha iyi ve daha hızlı olacak,  daha büyük ve daha uygun fiyatla piyasaya çıkacağı iddia ediliyor, ayrıca  hepsinin de iOS 12’yi çalıştıracakları belirtiliyor.

Bu yeni 2018 iPhone’lar, Samsung Galaxy Note 9 (Ağustos ayında çıkacağını söylentiler) ve Google Pixel 3 (muhtemelen Ekim) olarak adlandırılan çok sayıda üst düzey rekabet olacak kuşkusuz. Ancak bu, hattaki akıllı telefonun tepesindeki pazardaki herkesin, Apple ve rakiplerinin çizim tahtasında neler olduğunu görmek için en azından Eylül ortasına kadar beklemek zorunda.

145 Comments