Adidas ile İKEA İşbirliğine Gidiyor

İKEA ileAdidas firmaları işbirliği yaparak insanların hayatlarını kolaylaştırmanın yollarını arıyor.

 IKEA ve adidas, yaşam alanları ve spor arasındaki bağlantıları ve her ikisi de sağlıklı alışkanlıklar yaratmaya yardımcı olmak için nasıl uyum sağlayabileceğini araştırmak için işbirliği yapacak.

Araştırmalar gösteriyor ki evde yaşam boyu alışkanlıklar yaratıyoruz. IKEA, evlerin aktif yaşam tarzlarını daha iyi nasıl kullanabileceğini keşfetmek istediğiiçin, adidas spor markasıyla işbirliği içinde çalışıyor. Ortaklık, evde çalışmayı daha kolay hale getirmenin yollarını bulmak, için her iki şirketten tasarımcıları bir araya getirerek bilgi, anlayış ve fikir alışverişinde bulunacak.

IKEA İsveç Tasarım Müdürü Marcus Engman.“Evde yaşam boyu alışkanlıklar yaratıyoruz. Adidas ile birliktelik kurarak, farklı insanların hangi sağlık alışkanlıklarının anlama geldiğini ve yaşam alanlarının bu rolünü nasıl oynadığını anlamak istiyoruz. Bunu yaparak, daha iyi alışkanlıklar ve daha aktif yaşamı sağlamak için daha iyi tasarlanmış evler yaratabiliriz ”diyor,

İşbirliğinin ilk aşamasında IKEA ve adidas, insanların yaşadıkları hakkında daha fazla bilgi edinmek için genç kadınlara özel bir odaklanma ile farklı ülkelerdeki ve yaşam alanlarında insanların evlerinde zaman geçirecek.

Adidas Tasarım Bölümü Başkanı Josefine Aberg,“Amacımız sporu herkese açık hale getirmekt IKEA ile birlikte çalışarak, bazı insanların diğerlerinden daha aktif olduklarına, özellikle de genç kadınlara bakacağız ve evdeki engelleri ortadan kaldırırken evin hangi rolü oynayabileceğini araştıracağız ”diyor

“Adidas ile birliktelik kurarak, farklı insanlar için neyin iyi olduğunu ve özellikle günlük yaşamınızda egzersiz, uyku ve yeme nin ne gibi etkileri olduğunu anlamak istiyoruz. Bunu yaparak, daha iyi evler yaratmayı, alışkanlıkları değiştirmeyi ve daha fazla insan için daha aktif yaşamlar sağlamayı umuyoruz çünkü sağlıklılığın herkes için erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz ”diyor İsveç IKEA Tasarım Müdürü Marcus Engman.

 

29 Comments