Alacaklar İçin 2018 Kia Stinger

Tamamen yeni 2018 Kia Stinger, oldukça eğlenceli bir araba. Aynı zamanda, ekstra yumuşak Nappa deriden koltuklar ve iç mekan, nin yanı sıra, etkileyici bir yüksek teknoloji ürünü.

Sürücü asistanı ve güvenlik özelliklerinin yanısıra,  her türlü güzelliği ile donatılan, üst düzey, yarı lüks bir otomobil. Kia, cazip fiyatlandırma (ABD İçi) ,olağanüstü bir garanti ve genel olarak etkileyici bir otomobil.

Sürüş özellikleri

V6 motorlu Kia Stinger GT özellikle vurgulandığı gibi ilgi çekici: Kia Stinger’ın her parçasında sunulan dört tekerden çekiş (AWD) ile yeni spor sedanını kişisel tercihinize göre yapılandırmak kolay. Arka ve dört tekerlekten çekişli versiyonları kapsamlı bir şekilde test edildi. Dört tekerden çekiş, sürekli virajlı yol koşullarında daha fazla güvenli. Kia Stinger, bunu dinamik tork vektörü içeren bir arka-yanlı AWD sistemi ile önlüyor.

Kia Stinger Direksiyon girişine ve mevcut çekişe dayalı olarak tekerlek (ler) gücün akışını sürekli olarak değiştirerek, Stinger, çekiş ve sürücü kontrolüne yarar sağladığında ön tekerlek tutuşu eklerken, geleneksel bir arka-tekerlek-sürücü spor Sedan’ın çevikliğini koruyor. Arkadan çekişli Stinger‘lar için, V6 modellerinde opsiyonel bir sınırlı kaymalı diferansiyel mevct.

 

Premium İç

Kia’nın iç tasarımı: “Stinger’ın iç mekanı Kia’nın standart düzenini bir Mercedes-Benz filtresiyle çalıştırdığı gibi görünüyor. Bildiğimiz düzen, bize Forte, Cadenza, Sedona minibüs, vb. Hatırlatıyor ve daha güzel görünüyor.  Hoparlör ızgaralarını ve Mercedes-Benz S-Class tarzı göz küresi merkezi havalandırma delikleri dikkat çekiyor.

Düğmelerdeki yazıların okunmasını zorlaştırsa bile, bilgi-eğlence kontrollerindeki metalik düğmeler oldukça çekici. Ön ve arka koltuklarda dört kişilik  geniş bir yer mevcut, ancak arkadaki orta pozisyondaki kişi biraz sıkışabilir. Büyük kapağı kaldırdığınızda daha fazla alan sağlayan katlanabilir koltuklarda çokça kargo alanınız var.

temel fiyat enin fiyatına

Baz fiyat: 31.900  Dolar ( Bu ABD’deki fiyat)

Motor: Turbo 4 veya ikiz turbo V6

Aktarma organı: Arka veya dört tekerden çekiş

Beygir gücü: 255 hp, 365 hp (V6)

0-60 mil / saniye: 5,7 sn, 4,9 sn (V6)

25 Comments