Alman İstihbaratı Ondan Rahatsızmış!

42301Aynı haberde Almanya’nın eski başbakanlarından Helmut Schmidt’in 1976 yılında Türkiye’nin dinlenmesi ve takibatların gerçekleştirilmesi için özel bir ekip kurdurduğu ve söz konusu ekibin o tarihten bu yana Türkiye’yi sürekli dinlediği belirtildi.
Focus dergisi ayrıca Yeşiller Partisi Eşbaşkanı Cem Özdemir’e 1997′de Ludwigsburg kentinde MİT tarafından bir ‘kadın tuzağı’ kurulduğu iddiasını gündeme taşıdı.
Buna göre Özdemir’e televizyon habercisi gibi yaklaşan bir kadının aslında ajan olduğu ve onu tuzağa düşürmeye çalıştığı iddia edildi.

Öte yandan Almanya İçişleri Bakanı Thomas de Maiziere, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın perşembe günü yapılacak devir teslim törenine katılmak üzere Türkiye’ye gidecek.

Ancak İçişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada Maiziere’nin bu törene katılımı haricinde başka resmi bir görüşme gerçekleştirip gerçekleştirmeyeceğinin henüz belli olmadığı ifade edildi.

 

 

 

 

1 Comment

  • 대구출장마사지 Reply

    25 January 2021 at 01:58

    After I initially commented I appear to have clicked the -Notify me when new comments are added- checkbox and now each time a comment is added I recieve four emails with the exact same comment. Perhaps there is a means you can remove me from that service? Thank you!

Leave a Comment