Bütün Cihazlar Logitech Harmony ile Kumanda Edilecek

Logitech Harmony Akıllı Kumanda All In One Remote ve Hub Bundle, Logitech Harmony serisinden bugüne kadar sunulan en popüler ürün. Neredeyse yok satıyor.

iPhone, iPad veya Android cihazınızı istediğiniz her şeyi kontrol etmek için kullanmanıza olanak sağlayan sHarmony Hub ile birlikte bir Logitech Harmony evrensel uzaktan kumandası içeren bu paket. Sadece Hub, genellikle 90 ile 100 dolar arasında satıyor, ancak bu paket genellikle daha ucuza satılıyor.

,Amazon’da şu an stoğa geri döndü, en düşük fiyatından sadece 10  dolara satılıyor. Tabi stoklar hızla tükeneceğe benziyor. O yüzden sanırım almak isteyenlerin elini çok çabuk tutması gerekecek.

Üründe öne çıkan özellikler ise ise şöyle: Eğlence cihazlarınızı kontrol etmek için akıllı telefonunuzun (mevcut Harmony Smartphone uygulaması) veya dahil edilen Harmony Uzaktan Kumandasını kullanın. İnternet erişimi Wi-Fi: 802.11g / n, WPA Kişisel, WPA2-AES ve 64/128-bit WEP şifrelemesini destekler. Akıllı telefon uygulaması, tek dokunuşla kontrol edilmesi için Swipe ve Tap kontrolünü, 50 favori kanal simgesi, ses seviyesi, medya oynatma ve daha fazlasını içeriyor (iPhone iOS 6.0 veya üstü ile çalışıyor ve Android 4.0 veya üstü) Dahil edilen Harmony Hub, PS3, Wii ve Xbox 360 gibi oyun konsolları da dahil olmak üzere dolap kapılarının veya duvarlarının arkasına gizlenmiş cihazları kontrol etmenizi bile sağlıyor. 8 cihaza kadar kontrol edebiliyor: Kablo TV kutuları, Apple TV, Roku, Sonos, Amazon Fire TV, Phillips Hue, Xbox One, PS3 ve TV’ye bağlı PC veya Mac dahil olmak üzere 270.000’den fazla cihazla uyumlu cihaz pille çalışıyor.

 

125 Comments