Kiripto Paralar “Kazandırıyor”

Ethereum gibi kripto paralar% 2.740 artarken, Digital Cash% 1,092 oranında yükseldi ve Bitshares% 1,446 oranında değer kazandı.

Kripto para piyasası büyüdükçe daha fazla servet elde edilebilirken,  bir uzman 2017 yılı sonunda 200 milyar dolarlık bir pazar haline geleceğini, para kazanmak için daha kazançlı bir yer olacağını söylüyor.

Bir endüstri, tam% 8,000’i patlatmaya hazırlanıyor, önümüzdeki dört yıl içinde 235 milyar dolardan 4 trilyon dolara yükselecek.

Bu nedenle, eski bir finansal riskten korunma fonu yöneticisi Paul Mampilly, 100.000 artı ve  tek bir şifreleme parası önermiyor.

Kripto paralar büyük bir balonun içinde. Onlar çok riskli, ”diyor Mampilly. “Tarihte başka herhangi bir yatırımdan daha fazla milyoner toplayacak yeni ve gelişmekte olan bir endüstri var. Bitcoin’den daha fazlası, esrardan daha fazlası, biyoteksten daha fazlası… ”

Barron’un ortak yönetilen hedge fonunun “dünyanın en iyilerinden biri” olarak isimlendirilmesinin bir parçası olan 2008 çöküşü sırasında% 76’lık bir geri dönüş yaptı.

Mampilly, milyonerlerin milyonlarca kişiye yardım yardım etmekle meşhur oldu, ancak Main Street Amerikalılarının aynı türden getiri elde etmesine yardım etmek için Wall Street’ten ayrıldığında efsanevi oldu.

100,000’den fazla kişi, toplam kazanımlarda% 6,220’ye kadar çıkmalarına yardım ettiği için, içgörülerini almak için bir çok kişi akın etti.

Buffalo’dan emekli bir kişi, Paul’ün zamanında tavsiyesiyle 998 bin dolar kazandığını yazdı ve hatta kanıtlamak için brokerlik ifadesinin bir kopyasını gönderdi.

Mampilly, kısa bir süre önce web sitesinde, bu sektörün arkasındaki tüm ayrıntıları veren yeni bir video yayınladı.

Bu, Paul’in kariyerinin en büyük ve en cesur yatırım tahmini.

Tahmin göre , “ hayatta kalma fırsatını hızlı hareket eden yatırımcıları yakalayacak” dedi.

Mampilly, “Bu durum geliştikçe en az% 1000 kazanç bekliyoruz” dedi.

 

168 Comments