Brigitte Macron’un Louis Vuitton’u Konuşuldu

 Brigitte Macron, Grandük Henri ve Grand Duşesi Maria-Teresa’yı ağırladı.

Fransa Devlet başkanı Emannuel Macron’un eşi, Brigitte Macron, dün gece devletin resmi yemeği için Lüksemburg Grandükü Henri ve Grand Düşesi Maria-Teresa’yı Paris’teki Elysée Sarayı’nda ağırladı.

Lüksemburg kraliyet ailesi, kırk yıl aradan sonra ilk kez Frans’ya resmi bir ziyarette bulunuyor. Yemek ilgili ençok konuşulan konu “Madam Macron artık siyah giymeyi bıraktı mı?” oldu. Brigitte  Macron yemekte, 60’lı yılların başında moda olan, elektrik mavisinden esinlenerek hazırlanan, çok özel bir Louis Vuitton elbisesi giymeyi tercih etti. Beyaz yakası ve omuzları platin pullarla süslenen elbiseyi, beyaz ve gri metal sitilettolar tamamladı. Bu davetle ilgili en çok konuşulan konu ise, Brigitte Macron’un kıyafeti oldu. 

Genellikle gardrobunda siyah kıyafetler bulunan Fransa First Lady’si zarif ama modaya uygun bir seçimlerde bulunuyor.

Geçen hafta eşi Emmanuel Macron ile Hindistan’a resmi bir ziyarette bulunan Madam Macron, Yeni Dehli’de, başkanlık sarayında, siyah dantel bir elbise giydi. Beyaz fon üzerine gömülen siyah dantel kollardaki fütüristik detay, kolundaki metalik saat, ayna toynaklı stilettolarla müthiş bir uyum yakaladı. 64 yaşındaki Brigitte Macron için bir çok modacı, siyaset dünyasının yeni moda ikonu diyor.

18 Comments