Malia Obama’nın, Çantasının Fiyatı Ne Kadar

 Bir önceki ABD başkanı Obama’nın kızı Malia Obama  erkek arkadaşıyla Paris’te görüntülendi. 

Beyonce ve Jay-Z’nin “Run On II” konseri öncesinde Pazar günü, Paris’te, erkek arkadaşı Rory Farquharson ile yürürken kameraların objektifine takılan  Obama’nın büyük kızı Malia, pembe elbisesi, botları ve şık süet maroonu elbisesinin yanı sıra Mansur Gavriel markalı çantası dikkat çekti!

İtalyan markası, bitkisel tabaklanmış deri kova torbalı çanta, ünlüler arasında  popüler hale gelmiş. Obama’nın bu çantasının, klasik tarzda, süetten ve daha küçük  yeni bir güncellemesi olduğu belirtildi. Bügüne kadar daha sıradan aksesuarlar kullanan Malia Obama‘nın, ilk kez bu tarz bir çanta kullanması” fiyatı ne kadar?” sorusunu gündeme getirdi.

Hızlı magazin gazetecileri hemen küçük bir araştırma yapıp çantanın fiyatı için mansurgavriel.com adresini ziyaret edip çantanın 395 dolar olduğunu öğrendi.

Obama ve erkek arkadaşı Farquharson’un ilişkileri birkaç aydır devam ediyor. Obama, erkek arkadaşyla ilk sömestirın ilk yarıyılında Harvard’da 2017’de tanıştı. Kasım ayında Harvard-Yale spor karşılaşmalarında  öpüşme fotoğrafları yayınlandı. Ocak ayında da , Farquharson ve Obama, Manhattan çevresinde birlikte gezerken yine objektiflere yakalandılar.

119 Comments