2019 Audi TT ile Tanışın

Agresif stilini ikiye katlayan Audi, 2019 için TT’yi yenileyecek gibi görünüyor. Bunlar TT’de büyük değişiklikler değil, hem S-line modelleri hem de temel TT yeni bir menfez ve yeni bir ön cephe alıyor. S-line, arka farların arka lambaları altında yeni bir hava deliği kazanarak daha da agresif bir stil alır. S-line da önceki yıllardan farklı bir ön ayırıcıya sahiptir.

Audi, TT’nin güç aktarımını değiştirmedi, böylece aynı 2.0 litrelik I4 değirmenini yeni TT tabanının kaputu altında görmeyi bekleyebilirsiniz. RS, 2.5 litrelik I5 ile sadık kalacak, bu yüzden gitme konusunda endişelenmeyin. Küresel olarak TT, hem altı vitesli bir manuel hem de yedi vitesli bir çift debriyajı sunacak, ancak ABD’nin sadece çift kavramalı seçenekleri alacağı anlaşılıyor.

2018 Audi TTRS ve 2018 RS3
1,2,4,5,3. Audi’nin inline beş silindirli motorunda bir çok şey değişti: Beygir gücü, tork, yer değiştirme, malzemeler, ama bir şey aynı kaldı: ateşleme düzeni. …

Yenilenmiş stilin yanında yeni standart özellikler de TT’ye yöneliyor: Standart ışıklı USB bağlantı noktalarını ve Bluetooth sesini görebileceğiz. En heyecan verici eklemeler değil, yine de hoş geldiniz. Evet, Audi ayrıca ısıtmalı aynalar, Audi’nin drive select dinamik taşıma sistemi, yağmur ve ışık sensörü ve çok fonksiyonlu bir direksiyon simidi de ekleyecek. Bunların hepsi TT ile daha kolay bir deneyim yaşamak için. Yenilenmiş TT, bir dönüştürülebilir olarak mevcut olacak ve 2018’in dördüncü çeyreğinde Avrupa bayi partilerine çarpacak. Bu, daha sonra stateside’da görebileceğimiz anlamına geliyor. Resmi ABD’ye ait fiyatlandırma yayınlanmadı, ancak şu andaki 44.925 ABD doları tutarındaki başlangıç fiyatından hafif bir düşüş olabilir.

 

1 Comment