Oprah Winfrey Kendisine “Güvensiz” Diyen Trump’a Cevap Verdi: Ne?

Oprah Winfrey  60 dakika programında bir grup  Donald Trump karşıtıyla, Başkan Trump’u eleştirince ABD başkanı Trump’da  Twitter’da yazdığı bir mesajda  kendisini “Güvensiz” olarak nitelendirdi.

Ellen DeGeneres programına katılan  64 yaşındaki  yıldız Winfrey, tweet’e ilk tepkisi sorulduğunda çok şaşırdığını söyledi.

“Uyandım ve düşündüm düşündüm sonra kısaca ne? Dedim.” Winfrey ellerini havaya kaldırarak ve omuzlarını  silkeleyerek. “Negatif olmaktan hiç hoşlanmam, bu yüzden düşündüm ki ve dedim ki, ‘Ne?'”

Trump’ın tweet’ini okuduktan sonra Winfrey, aslında 60 Dakika  programının o bölümünü iki kez kontrol ederek, gerçekten  Trump karşıtı sözleri  sarf edilip edilmediğime baktım. DeGeneres ,Winfrey’e  Trump’a karşı gerçekten “taraf tutuyor musun veya ön yargılı mısın”  diye sordu.

Winfrey,  DeGeneres’e şunu itiraf etti: “Gerçekten yaptığım şey, geri döndüm ve kasete baktım, bu doğru olabilir mi herhangi bir yerinde karşıt bir şey söylemiş olabilir miyim diye ”

Oprah : “Geri dönüp dönüp  kasete baktım, program yapımcılarına aradım sordum. Aslında olan şu; 60 Dakika programında, yedi kişiyle birlikteydik onlar tabii ki Trunmp’u eleştirebilir bu gayet doğal, diyerek kendisinin Trump’a karşı taraf tutmadığını ima etti.

45 Comments