Kraliyet Gelini Meghan Markle Muhteşem Düğüne Nasıl Hazırlanıyor?

Megan Markle ve Prens Harry’nin büyülü düğününü bir çok kişi sabırsızlıkla bekliyor. Kraliyet gelininin büyük gününe nasıl hazırlanıyor? Meghan’ın koşu ve yoga yapmak konusunu ne kadar ciddiye aldığı bilinen bir gerçek.

Geçenlerde Harper’s Bazaar ile yapılan röportajda, gelecekteki kraliyet ailesi üyeleri, neden yenilikçi Pilates pratiklerinin nihai kullanım alanına girdiğine dair bir haber çıktı.

Pilates, vücut  için yapabilecek en iyi şey eller aşağıya doğru” diyor, Megan Markle‘in eğitmeni ve arkadaşı Heather Dorak tarafından kurulan Los Angeles merkezli stüdyo zincirini referans alarak. “Bir kez denediğiniz  egzersizleri  ir daha asla bırakmıyorsunuz.” diye itiraf etmesine rağmen, Meghan  Markle bir röpörtajında, bu sporu yapmak için birden fazla nedenin olduğunu açıkladı. “Öncelikle, vücudunuz derhal değişiyor. İki dersten sonra bile ne kadar çok değişimin olduğunu fark ediyordunuz.”  Ayrıca eğitmeninede övgüler yağdıran Markle, Heather bir öğretmen olarak, bir arkadaş olarak, her yönden ilham veriyor;  sıcak kanlı, iddiasız ve motive edici … ve Heather’ın enerjisi muhteşem…”

Bunlar, Kraliyet Düğün için Meghan Markle‘ı Hazırlayacak Egzersizler midir?
Sorusunu Megan Markle’nin Spor eğitmeni  şöyle cevapladı, ‘Yüksek yoğunluklu, düşük etkili egzersiz programları uyguluyoruz. Daha yoğun bir Pilates gibi düşünün. Pilates Platinum derslerini “vücudu bir kalıba sokmak, kaslar çalıştırmak, vücudu uzatan, kasları güçlendiren egzersizlere önem veriyoruz. Bu egzersiz stili vücudunu güçlendirmeye, aynı zamanda dengesini ve esnekliğini geliştirmeyi hedefliyoruz.

43 Comments