Trump Çifti Boşanıyor mu?

ABD’nin First Lady’si Melania Trump, üç haftadır gözlerden uzak olunca, bir çok  komplo teorileri ortaya atıldı.

Melani Trump bütün bu söylentilere ilginç bir cevap vererek, attığı tweet de “Medya, ne yaptığıı konusununda inanılmaz tahminlerde bulunarak fazla mesai yapıyor” Dedi.  48 yaşındaki Firs Lady, “Rahat olun, ailemle birlikteyim Beyaz Saray’da yaşıyorum,  harika hissediyor,  çocuklar ve Amerikan halkı adına çok çalışıyorum!” Dedi.

Bayan Trump Maryland‘de 10 Mayıs’ta katıldığı toplıntının ardından, basının önüne çıkmadı. Dört gün sonra, iyi huylu bir böbrek tümöründen dolayı ameliyata alındı. Rahatsızlığı için bir embolizasyon prosedürü uygulandı ve bir kaç gün sonra, Washington DC’deki Walter Reed Ulusal Askeri Tıp Merkezi‘nden taburcu edildi.

Başkan Trump  19 Mayısta Twitter’dan eşi  için “Melanie gerçekten iyi” dedi ve eve döndüğünü yazdı. Salı günü, bir Beyaz Saray yetkilisi yaptığı açıklamada “ First lady Birkaç toplantı yaptı, bu hafta da yapmaya devam edecek. Onun girişimleri ve etkinlikler için daha uzun vadeli bir planlamaya odaklanıyoruz. Ayrıca ” Melania Trump’un sözcüsü Stephanie Grisham CNN’e yaptığı açıklamada, tüm kamu spekülasyonlarının“ aptalca saçmalık ”olduğunu söyledi.

Ayrıca, bayan Trumpi, Twitter’da tekrar aktif hale geldi. Ameliyatının yapıldığı hastaneye övgülerde bulundu.

Yine de, sosyal medyada çeşitli tartışmalar başladı. Bir çok kişi, First Lady‘nin aslında rahatsızlığının benzerini yaşayan hastaların, aynı gün taburcu olup evlerine döndüklerini, Malanai Trump‘un neden bu kadar uzun süre gözlerden uzak olduğunu merak ettiğini belirten yorumlarda bulundu.

Geçtiğimiz Cuma günü, Başkan Trump, Beyaz Saray muhabirlerine yaptığı açıklamada, “Harika gidiyor, bakın orada” diyerek  Beyaz Saray penceresine doğru işaret ederken, “Harika çalışıyor, bize bakıyor, tam orada.  Dedi.

Trump çifti hakkında, her gün ABD basınında bir çok söylenti yer alırken, gerçeğin ne olduğunu ancak zaman gösterecek yorumları yapılıyor.

T


Hülya Karahan

istanbulpostcomtr@gmail.com

istanbulpost.com.tr  nin bu haberi link verilmeden kullanılamaz

305 Comments