W Amman İlk Kez Markasını Ürdün’e Taşıdı

W Hotels Worldwide, markanın Ürdün’deki ilk oteli olan W Amman’ı açtı

Eagle Hills Jordan tarafından geliştirilen 280 odalı otel, Amman’ın yeni ve hareketli şehir merkezi Abdali’nin kalbinde yer alır ve Ortadoğu’nun enerjisinden esinlenerek tasarlanmış bir tasarıma sahiptir.

“Ürdün, kültürüyle zengin ve tarihiyle derin bir bağlantısı olan inanılmaz bir ülkedir.

Dünya marka lideri W Hotels Worldwide‘dan Anthony Ingham, “Burada başkentte ülkemizde markamızı ilk kez yapmaktan daha mutlu olamazdık” dedi.

“Amman ve özellikle Abdali’nin heyecan verici yeni şehir bölgesi, ilgi çekici sosyal sahneyi ve tasarım, müzik ve moda için köklü bir tutkusuyla W markası için ideal bir yer.”

 

W Amman, Marriott International ve Eagle Hills Jordan arasındaki ilk otel işbirliğine işaret etti. Ürdün’de üç otel daha yer alacak. St. Regis Amman, The Westin Saraya Aqaba ve Al Manara, Lüks Koleksiyon Otel, Saraya Aqaba.

W Amman, Ürdün’ün başkenti boyunca uzanan hareketli şehrin yedi tepesinin muhteşem manzarasında çağdaş ve benzersiz bir mimari deyim olarak yükseliyor.

W Amman’daki 236 oda ve 44 süitin her birinde tavandan tabana pencereler ve canlı tasarımların yanı sıra W marka yataklar ve yağmur duşlu modern banyolar bulunuyor.

Konukların yenilenmesi ve canlandırılması için W Amman’daki Away Spa, eğlenceli, ama rahat bir ortamda iyi görünmek güzel deneyimler sunmak için masaj, vücut bakımı, yüz bakımı gibi hizmetlerde sunuyor.

1,470 Comments