“Fiat 500” 2018 Otomobilin Fiyatı 16,450 Euro

Fiat 500 Koleksiyonu, Milano Tasarım Haftası’nda yeni zarif görünümü ile tanıtıldı. . Fiyatı ise 16,450 Euro.

Sonsuza kadar tarzının simgesi olan Fiat 500, Milano Tasarım Haftası gibi herkese “Koleksiyon” adlı yeni özel serisini sunmak için çok çekici bir etkinlik seçti. Magna Pars’ın bir bölgesinde, Milano, Paris, Madrid ve Berlin gibi diğer önemli Avrupa şehirlerinde duracak olan küçük Torino kızının yeni zarif elbisesi gösterildi. Fiat 500 koleksiyon hem kapalı hem dönüştürülebilir biçimi olabilecek renkler ile ayırt edilir iki tonlu “Bahar” (beyaz ve gri) ve “Aquamarine” (beyaz ve yeşil), ayrıca Fildişi Taormina . Renklerin listesinde, Beyaz Dondurma ve Mavi mavi boyalı de var. Bagaj kapağı üzerinde italik yazılmış krom logosu “Koleksiyon” Ön tamponda bu yeni özel serisi şık ve sofistike ruhunu, hem de belirli krom vurgulamaki çin kaput ve dikiz aynalarının kapaklarında kullanıldı… 16 inçlik alaşım jantlar sa standart.

Yeni Fiat 500 Koleksiyonunun rahat iç mekanları ile zarif dış görüntüsü  mükemmel bir uyum sağlıyor. Koltuklar gri tonlu ve fildişi üst kısımda iki ton, matlar is kaput ve dikiz aynalarının kapaklarında. e koleksiyon logolu (nakışlı) bezenmiş. Multimedya ve teknoloji düzeyinde 500 Koleksiyon, Beats markalı hi-fi ve Apple CarPlay ve Android Auto ile entegrasyona izin veren ve Tom Tom haritaları ile entegre navigatöre sahip Uconnect HD Live radyoyo Ekran 7’dir.

Yeni 500 Koleksiyon, 21/22 Nisan’da İtalyan bayilerinde yer almaya başladı. Motor seçenekleri açısından, Dualogic robotlu şanzıman ve tekerleğin arkasında kürek ile birlikte, 69 hp benzin veya LPG 1.2, 85 hp benzinli 0.9 benzin ve 95 hp 1.3 dizel arasında seçim yapılabilir… Fiyatlar 16,450  euro dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

788 Comments