Kraliçe, Prens Louis’in Vaftizine Katılmadı

Kate Middleton, oğlu Prens Louis’in vaftizinde beyazlara büründü. (Fotoğraf:  Kensington Sarayı)

Üç aylık Prens Louis‘in özel bir gününde bütün gözleri annesi Kate Middleton‘daydı. Kraliyet vaftizinde Meghan Markle ve Minik prensin teyzesi Pippa Middleton‘da yer aldı kuşkusuz.

Büyük büyükanne Kraliçe II. Elizabeth Pazartesi St. James’in Sarayı‘ndaki The Chapel Royal’de ki bir törene katıldığı için vaftiz töreninde yer alamadı.

Kraliyet ailesinin  geri kalanı Canterbury Başpiskoposunun, Prens Willian ve Kate Middleton’un  en küçük çocuğunu vaftiz etmesi için hazır  bulundu.

Cambridge Düşesi, beyaz bir V yakalı elbise yiydi başına,  çiçekli bir Jane Taylor başlığı taktı  ve bunu büyük inci küpeleriyle eşleştirsi. Go-to etiketi Alexander McQueen tarafından yönetildi.

Geçtiğimiz hafta cesur sarı tonlarda bir elbise giyen ve oldukça beğeni toplayan Meghan  Markle bu kez daha yumuşak bir zeytin yeşili elbise giydi. Uzun kollu Ralph Lauren elbisesini,  topuklu ayakkabı  ve bir Stephen Jones şapkasıyla tamamladı.

Prenses Kate’nin kızkardeşi  Pippa Middleton, pileli , Alessandra Rich tarafından özel olarak tasarlanmış, buzlu mavi bir elbise giydi. İlk çocuğuna hamile olan teyze Middleton kocası James Matthews ile birlikte vaftiz törenine geldi ve  Jimmy Choo’nun fildişi  Lucy pompalarıyla eşleşen bir şapka taktı.

Ve vaftiz bebeği Prens Louis’i  kraliçenin renkli kreasyonlarından sorumlu olan Angela Kelly giydirdi. Beyaz saten ile kaplanmış kaliteli Honiton dantel içeren el yapımı kıyafetinii giydi. Bu kıyafet 2008 yılından beri kraliyet bebekleri tarafından vaftiz törenlerinde giyiliyor ve orjinali Kraliçe Victoria’nın 1841 yılında en büyük kızı prenses  Victoria çin yapıldı.

Hülya Karahan

istanbulpostcomtr@gmail.com

116 Comments