Meghan Markle Eltisi Kate Middleton’a Ne Hediye Etti

Normalde gelin düğün gününde hediyeler alır, ancak Sussex Düşesi  Meghan Markle, eltisi Cambridge Düşesi Kate Middleton’a düğün günü anısına özel bir hediye verdi.

Meghan, Kate‘ye Zofia Day Co tarafından yapılmış Kensington adı verilen bir özel bir bileklik hediye etti.Sarı altından yapılan bu çok özel bileklik, aslında Meghan için yapıldı. Ancak Yeni gelin Meghan Markle bu özel bileziği görümcesi Kate Middleton’a hediye etmeyi tercik etti. Zofia Day web sitesinde ise bilekliğin benzerleri  450 dolara satılmaya başlandı.

Zofia Day‘in kurucusu Lisette Polny, “Bu, tarihin bir parçası olmak için çok büyük bir onur ve bu önemli olay için bir hatıra olarak verilecek ürünlerim çok önemli.”Dedi. Ayrıca Meghan Marle’nin düğün günü anısına en iyi arkadaşlarına da değişik tasarımda birer bileklik hediye ettiği belirtildi.

Bileziklere ek olarak Polny, törende Markle‘nin nedimesi olan en iyi arkadaşı Benita Litt‘in kızları için de kolyeler ısmarladığını  belirti.

Polny “Her zaman bir minyon çizgisi yaratmak istedim  “Bu yüzden Benita’nın kızlarına özel gün için özel parçalar yapmaya karar verdim.” Dedi.

Meghan Markle‘ın düğün gününde arkadaşlarına başka hediyelerde verdi. İngiliz şapka tasarımcısı, Stephen Jones da gelinin en yakın arkadaşları için şapkalar yaptı. ” Ayrıca ünlü şapka tasarımcısının gelinin annesi Doria Ragland içinde özel şapkalar yaptığı belirtildi.

Hülya Karahan

istanbulpostcomtr@gmail.com

 

1,336 Comments