Gizli Bagaj Kapaklı 2019 GMC Sierra AT4 ile Tanışın

New York Otomobil Fuarı öncesinde GMC, yeni 2019 Sierra pickup serisine (AT4) sahneye çıktı.

Alfasayısal ad, 2 inçlik bir süspansiyon asansörü, kilitli arka diferansiyel, kızak plakaları ve bir dizi off-road ayarlı Rancho monotube şoku içeren Sierra’nın off-road hazır paketini sergiliyor.

Sierra AT4, iki hızlı bir transfer kutusu ve bir standart sorun 5.3-litre V8 ile dört tekerlekten çekiş sistemi ile standart olarak geliyor. Eğer bu yepyeni pistlerden birini yoldan çıkarmayı planlıyorsanız, dik eğimli dereceleri daha da kolaylaştıracak olan Hill Descent Control ile standart hale geliyor. Ayrıca, bir yük durdurma ve bir basamak merdiveni olarak ikiye katlanan bir bagaj kapısına ihtiyaç duyanlar için GMC’nin gizli bagaj kapağı ile donatılmış olarak geliyor.

Tabii ki, Sierra AT4’nizi sipariş ettiğinizde kontrol edebileceğiniz çok fazla kutu var – 5.3 litrelik V8’i daha güçlü 6.2 litrelik gaz brülörü veya yeni 3.0 litrelik I6 dizel ile değiştirebilirsiniz.

Her iki isteğe bağlı motor, aktarma organlarının geri kalanına giden gücü aktarmak için yeni 10 ileri otomatik kullanılıyor. Ayrıca bir karbon fiber alıcı kutuya ve çok renkli bir baş üstü ekrana da takabilirsiniz. 360 derece kamera, şerit değiştirme uyarısı, düşük hızlı otonom frenleme ve ön yaya frenleme dahil olmak üzere teknoloji seçenekleri mevcut.

Bu paketin standart Sierra’nın MSRP’sine ne kadar ekleneceğini henüz bilmiyoruz, ancak 2018 GMC Sierra’nın All-Terrain paketine bakarsak kaba bir fikre sahip olabilirsiniz. Şu anda, Sierra için All-Terrain paketi, sadece AT4’e çıkacağını tahmin ettiğimiz 2,670 dolara geri getirecek. GMC ayrıca şunu da vurguladı, AT4’ün önümüzdeki iki yıl içinde GMC ürün hattında yer alacağını belirtti.

1 Comment